Typy matracov | drevocal-sk

Typy matracov

Polyuretanové / PUR - sendvičové

Polyuretánové - sendvičové

Polyuretánové matrace vyrábame z kvalitnej peny, ktorá sa vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálosťou.

Viac

Pružinové - taštičkové

Pružinové - taštičkové

Výhodou pružinových matracov je ich vzdušnosť. Pružinové matrace je vhodné uložiť ako na pevnú dosku, tak aj na pevný latový rošt.

Viac

Studená / HR pěna

Studená / HR pena

Obľúbené sú matrace zo studenej peny. Tu tvorí bunky so silnejšou stenou, vďaka väčším pórom je dokonale prevzdušnená a lepšie odvádza teplo.

Viac

Antibakteriální

Antibakteriálne

Antibakteriálna pena zabraňuje výskytu baktérií a roztočov. Je dermatologicky testovaná a šetrná voči pokožke. Vďaka antimikrobiálnej úprave Sanitized je revolučným riešením pre alergikov.

Viac

Bio pěna

Bio pena

Sójový extrakt, z ktorého sú vyrábané matrace, má nielen priaznivý vplyv na ľudský organizmus, ale aj šetrí náš ekosystém - znižuje spotrebu nerastných surovín.

Viac

Latexové

Latexové

Latexová pena je komfortná, trvanlivá a má veľmi vysokú elasticitu. Je flexibilná a tvarovo stála aj po mnohých rokoch užívania. Po stlačení sa veľmi rýchlo vracia do pôvodného stavu.

Viac

Dětské

Detské

Všetky komponenty matracov pre deti spĺňajú hygienické požiadavky na hračky a výrobky pre deti do troch rokov.

Viac

Doplňky

Doplnky

Doplnky k matracom sú dôležité na ochranu matraca proti znečisteniu (chrániče, nepriepustné podložky) a pre zvýšenie komfortu spania: zmäkčenie alebo naopak spevnenie existujúceho lôžka (krycie matrace). Pre zvýšenie sedacej plochy kresiel alebo stoličiek slúžia sedáky z pevného materiálu.

Viac

MATRACE TREND 1+1 zdarma

TREND 1+1 zdarma

Viac

Akční nabídka matrací

Akční nabídka matrací

Viac

Matrace TOP

Matrace TOP

Viac