Vankúše | DŘEVOČAL

Vankúše

Nielen kvalitným matracom, ale súčasne aj výberom vhodného vankúša môžeme ovplyvniť celkovú kvalitu spánku. Anatomický vankúš napomáha udržať krčnú chrbticu v anatomickej polohe. Nedochádza tak k nadmernému namáhaniu krčného svalstva a následnej bolesti hlavy. Anatomické vankúše mnohým ľuďom pomohli od bolesti chrbtice, chrápania a problémov spojených so spánkom. Svojím vytvarovaním poskytuje dokonalú podporu krčnej chrbtice.

Alex
cena od 49 € vrátane DPH

Anatomický vankúš. 100% latexová pena. Prednosťou je optimálne zabezpečenie podpory stavcov hlavy a krku. Rozdelenie nosnosti podľa vytvarovaných zón. Prevzdušnenie jadra.Pratelný potah.
Rozmery v cm: 60 × 40 × 9/11

Latex

Martin
cena od 48 € vrátane DPH

Anatomický vankúš z lenivej peny. Dokonale sa prispôsobuje obrysom hlavy a šije a poskytuje tak vynikajúcu oporu a úľavu svalom týchto partií tela. Prateľný poťah.
Rozmery v cm: 58 × 34 × 9,5/7,5/8,5


Marek
cena od 54 € vrátane DPH

Anatomický vankúš z lenivej peny. Viscoelastická pena sa vyznačuje výbornou tvarovou pamäťou. Táto pena mení svoju tuhosť v závislosti od absorbovaného tepla, čím dosiahneme dokonalej opory krčnej chrbtice a uvoľnenia krčného svalstva. Výrezy vo vankúši napomáhajú prúdeniu vzduchu a celkovej elasticite vankúša.
Rozmery v cm: 58 × 34 × 11/7/9


Mali
cena od 49 € vrátane DPH

Anatomický vankúš tvorený kombináciou dvoch pien. Základom vankúša je elastická pena. Vrchnú modrú časť tvorí viscoelastická pena ArcticFoam. Ide o špeciálnu pamäťovú penu, ktorá vyniká svojou elasticitou, sviežosťou a chladivým efektom.
Rozmery: 60 x 32,5 x 11/7,5/8,5 cm.

ArcticFoam

Leoš
cena od 17 € vrátane DPH

Jadro vankúša tvorí drvina zo zmesi polyuretánu a lenivej peny. Vankúš poskytuje dokonalú podporu krčnej chrbtice. Je opatrený poťahom prateľným na 60 °C.


Lumír
cena 64 € vrátane DPH

Klasický vankúš s pamäťovým efektom, ktorý je vďaka svojmu tvaru ideálny pre všetky polohy tela počas spánku. Jadro vankúša tvorí viscoelastická pamäťová pena s prieduchmi, vďaka ktorým je vankúš vzdušný a zároveň poskytuje dostatočnú oporu a odľahčuje zaťaženie krčných a šijových svalov.
Rozmery: 66 x 42 x 12 cm.


Luděk
cena 64 € vrátane DPH

Anatomicky tvarovaný vankúš z obľúbenej viscoelastickej peny s prieduchmi, vďaka ktorým je vankúš vzdušný a zároveň poskytuje dostatočnú oporu a odľahčuje zaťaženie krčných a šijových svalov.
Rozmery: 65,5 x 34 x 10,5/5,7/7,2


Pedro
cena od 48 € vrátane DPH

Anatomicky tvarovaný vankúš zo špeciálnej studenej peny PanterFoam, ktorá je vďaka otvorenej bunkovej štruktúre priedušná a poskytuje dokonalú oporu krčnej chrbtice. Je veľmi pohodlná a jej vlastnosti sú stále aj po mnohých rokoch používania. Vďaka svojej vysokej hustote je odolná a zaručí dlhú životnosť Vášho vankúša. Na ešte lepšie prevzdušnenie je vankúš tvarovaný špeciálnymi zárezmi.
Rozmery: 70 x 35 x 12/9 cm

PanterFoam

Nico
cena od 48 € vrátane DPH

Anatomicky tvarovaný vankúš zo špeciálnej antibakteriálnej studenej peny PanterFoam Nautic. Táto pena je veľmi vzdušná a vďaka svojej vysokej hustote taktiež odolná a trvanlivá. Zaručuje stálu kvalitu po mnoho rokov používania. Je veľmi elastická, pohodlná a poskytuje dokonalú oporu krčnej chrbtice. Jej antibakteriálna úprava poskytuje trvalú a účinnú ochranu proti baktériám, roztočom a plesniam.
Rozmery: 70 x 35 x 12/9 cm