Polyuretánové - sendvičové

Polyuretánové matrace vyrábame z kvalitnej peny, ktorá sa vyznačuje dobrou elasticitou a tvarovou stálosťou. Pri sendvičových matracoch tvorí stred jadra vrstva spájaného polyuretánu, tzv. PUR, ktorá zabezpečuje celkové vystuženie matraca. Vrchné vrstvy tvoria peny rôznych profilov. (Výška jadra je uvedená v najvyššom bode nopov.)

Bruno
cena od 76 € vrátane DPH

Jadro tejto matrace tvorí kvalitná polyuretánová/PUR pena o hrúbke 10cm. Je vhodná pre zákazníkov s nižšou hmotnosťou (do 80 kg) a na príležitostné spanie. Ponúkame ho v neprešitom poťahu.
Výška jadra je 10 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES
MEDICALY TESTED

Milena
cena od 63 € vrátane DPH

Polyuretánový matrac spevnený PUR jadrom, ktoré zaručuje vyššiu pevnosť matraca, dobrú pružnosť a ohybnosť. Je vhodný na príležitostné ako aj stále spanie.
Celková výška matraca cca 10 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES

Zita
cena od 75 € vrátane DPH

Vzdušnosť matraca je zabezpečená 3 cm hrubou vrstvou kokosového vlákna, ktoré leží na vystuženom jadre zo spájaného polyuretánu. Tento matrac sa radí medzi tvrdšie typy a nie je vhodný pre polohovacie lamelové rošty.
Celková výška matraca cca 11 cm.

 

CONFIDENCE IN TEXTILES

Tamara
cena od 112 € vrátane DPH

Klasický sendvičový matrac s jadrom zo spájaného polyuretánu. Nosnú vrstvu matraca tvorí obojstranne polyuretánová/PUR pena tvarovaná do masážnych nopov. Nopy sú rozdelené do siedmych zón. Použitím nopov dochádza k lepšiemu prekrveniu pokožky a uvoľneniu svalov. Tamara je najtvrdším variantom z ponuky polyuretánových matracov, preto je vhodná pre zákazníkov, ktorí preferujú tvrdšie lôžko. Matrac je vhodné položiť na pevný alebo polohovací lamelový rošt.
Celková výška matraca cca 14 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES

Hana
cena od 116 € vrátane DPH

Sendvičový matrac s jadrom zo spájaného polyuretánu. Nosné vrstvy matraca tvorí polyuretánová/PUR pena tvarovaná do masážnych nopov a profilovaná vrstva polyuretánu zabezpečujúca prevzdušnenie matraca. Tento matrac sa radí medzi tzv. partnerské matrace, ktoré umožňujú výber tuhosti 2 a 3.
Celková výška matraca cca 14 cm.

MEDICALY TESTED
CONFIDENCE IN TEXTILES

Radmila
cena od 198 € vrátane DPH

Tento pevný sendvičový matrac znesie vysoké zaťaženie, a to až do hmotnosti 160 kg. Stred jadra je tvorený platňou spájaného polyuretánu vo výške 7 cm. Nosné vrstvy z dvoch elastických vysoko kvalitných pien MediFoam sú podložené vrstvou kokosového vlákna, ktoré napomáha spevneniu a prevzdušneniu matraca. Nosné vrstvy sú ideálne odľahčené špeciálnym pozdĺžnym a priečnym prierezom zaručujúcim optimálne pohodlie pre každú časť tela. Tento matrac je vhodný len pre nepolohovacie rošty.
Celková výška matraca cca 23 cm.

Slovenčina translation unavailable for Nosnost 160 kg.
MediFoam
CONFIDENCE IN TEXTILES
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Agnes
cena od 215 € vrátane DPH

Matrac je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí preferujú tvrdšie spanie. Profilované jadro s priečnymi otvormi z tvrdenej peny MediFoam zabezpečuje celkovú vzdušnosť matraca. V dvoch miestach sú do týchto otvorov vsadené výstuže, vďaka ktorým je matrac pevnejší v oblasti bedier. Tvrdšia strana matraca je tvorená priedušnou vrstvou kokosového vlákna vo výške 3 cm. Mäkšia strana nižšou vrstvou kokosu a špeciálnou studenou HR penou PanterFoam. V tejto luxusnej pene sa spájajú výhody pridaného latexu a studenej HR peny, a to excelentná pružnosť, výborná ventilácia vďaka otvorenej bunkovej štruktúre a samozrejme dlhá životnosť. Matrac Agnes je vhodný len pre nepolohovacie rošty.
Celková výška matraca cca 19 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES
PanterFoam