Novinky | DŘEVOČAL

Novinky

Viola
cena od 377 € vrátane včetně DPH

Partnerský matrac dvojitej tvrdosti z veľmi kvalitných odolných pien. Mäkšiu stranu matraca (tvrdosť č. 1) tvorí veľmi poddajná studená pena s výškou 5 cm a s gramážou 45 kg/m3. Táto špeciálna, tzv. nebeská, pena s príjemným povrchom je krásne mäkká, veľmi pohodlná a nevytvára protitlak voči telu. Na tejto nebeskej pene budete spať ako na obláčiku. Stred matraca tvorí obľúbená studená pena PanterFoam (50 kg/m3), ktorá je charakteristická vysokou priedušnosťou a nadštandardnou odolnosťou. Na pevnejšiu stranu matraca (tvrdosť č. 3) je použitá vysoko gramážna pena MediFoam (35 kg/m3) s ventilačnými zárezmi v siedmich anatomických zónach.
Matrac je vhodný na všetky typy roštov.
Celková výška je cca 25 cm.

PanterFoam
MediFoam

Olga
cena od 154 € vrátane DPH

Päťzónový matrac s voľbou dvojitej tvrdosti sa skladá z dvoch veľmi kvalitných a elastických pien MediFoam (28 a 30 kg/m3). Jemná masážna profilácia na povrchu týchto pien prispieva k väčšiemu prevzdušneniu matraca. Peny sú spojené vlnkovitým profilom bez použitia lepidla. Je vhodná pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú tvrdšie matrace. Matrac je vhodný na všetky typy roštov.

Celková výška matraca je cca 18 cm.

MediFoam

cena od 314 € vrátane DPH

Matrac vyniká jedinečnými vlastnosťami veľmi poddajnej studenej peny vo výške 5 cm s gramážou 45 kg/m3. Táto špeciálna, tzv. nebeská, pena s príjemným povrchom je krásne mäkká, veľmi pohodlná a nevytvára protitlak voči telu. Na tejto nebeskej pene budete spať ako na obláčiku. Prevzdušnené jadro s priečnymi prieduchmi sa skladá z vrstvy extra priedušnej studenej HR peny (40 kg/m3) s dokonalou elasticitou a z tvrdenej elastickej peny MediFoam (35 kg/m3). Druhú vrchnú vrstvu tvarovanú do masážnych nopov tvorí obľúbená antibakteriálna pena s úpravou Sanitized (32 kg/m3), ktorá poskytuje trvalú ochranu proti baktériám, roztočom a plesniam. Matrac je vhodný pre alergikov a môže byť uložený na všetky typy roštov. Celková výška matraca je cca 25 cm.

Sanitized
MediFoam

Nikola
cena od 483 € vrátane DPH

Matrac vyniká jedinečnými vlastnosťami veľmi poddajnej studenej peny vo výške 5 cm s gramážou 45 kg/m3. Táto špeciálna, tzv. nebeská, pena s príjemným povrchom je krásne mäkká, veľmi pohodlná a nevytvára protitlak voči telu. Na tejto nebeskej pene budete spať ako na obláčiku. Stred jadra matraca je prevzdušnený priečnymi prieduchmi, ktoré zaručujú zmäkčenie matraca v exponovaných miestach. Skladá sa z dvoch pien MediFoam (35 kg/m3). Matrac je vhodný na všetky typy roštov.
Celková výška matraca je cca 20 cm.

MediFoam