Novinky

Harmonia
cena od 230 Kč včetně DPH

Vysoko komfortný a luxusný matrac dvojej tvrdosti tvorený dvojicou kvalitných a vzdušných studených HR pien s otvorenou bunkovou štruktúrou. Modrá pena Cellflex je navyše extrémne pružná a dokáže sa ideálne prispôsobiť všetkým detailom ľudského tela. Je mäkšia a poddajnejšia, preto u tohto matraca môžete využiť voľbu dvojej tvrdosti jednotlivých strán. Obe peny sú extrémne priedušné a udržujú jadro matraca vždy suché a odolné voči mikroorganizmom. Dômyselný antidekubitný prerez ložných plôch matraca vyhovuje aj osobám dlhodobo pripútaným na lôžko, pretože sa ideálne tvaruje podľa každej polohy ležiaceho tela a zabraňuje vzniku preležanín (dekubitov).
Celková výška matraca cca 25 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Grenada
cena od 198 € vrátane DPH

Jedinečné zloženie tohto matraca Vám zabezpečí ideálny odpočinok a relaxáciu. Luxusná studená HR pena Cellflex je perfektne vzdušná a tiež extrémne pružná. Otvorená bunková štruktúra peny Cellflex zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu, takže dochádza k výbornému odvodu vlhkosti od tela užívateľa a následne mimo matrac. V jadre matraca sa tak udržiava suchá klíma, ktorá je nepriestupná pre baktérie a roztoče. Táto studená HR pena má atraktívne prerezanie ložnej plochy do antidekubitných štvorcov, ktoré sú navyše v oblasti ramien poddajnejšie a lepšie sa prispôsobujú ľudskému telu pri spaní na boku.  Alergici ocenia ďalšiu vrstvu antibakteriálnej peny so špeciálnou úpravou Sanitized, ktorá odpudzuje mikroorganizmy.
Celková výška matraca cca 20 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Aruba
cena od 214 € vrátane DPH

Luxusný antidekubitný matrac s veľkou vrstvou extrémne priedušnej studenej HR peny s jedinečnými vlastnosťami. Vďaka otvorenej bunkovej štruktúre je táto pena pórovitá a výborne vetrateľná. Horná časť peny má tzv. antidekubitný prerez, čo znamená, že sa vďaka svojmu priečnemu a pozdĺžnemu rebrovaniu ideálne prispôsobí tvarom ležiaceho tela a zabráni tak vzniku preležanín (dekubitov). Alergici ocenia ďalšiu vrstvu antibakteriálnej peny so špeciálnou úpravou Sanitized, ktorá odpudzuje mikroorganizmy.
Celková výška matraca cca 20 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Iris
cena od 141 € vrátane DPH

Jadro tohto matraca je tvorené jednou vrstvou studenej HR peny, ktorá je extrémne priedušná a tvarovo stála. Druhú vrstvu tvorí polyuretánová pena, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelými ortopedickými vlastnosťami. Každá z týchto pien má inú hustotu, a preto matrac ponúka voľbu dvojej tvrdosti (väčšinou tvrdší pre mužov, mäkší pre ženy). Priečne prierezy na oboch stranách matraca slúžia k jeho dokonalému prevzdušneniu a navyše na zmäkčenie matraca v exponovaných miestach.
Celková výška matraca cca 18 cm.

MediFoam

Atlanta
cena od 216 € vrátane DPH

Luxusný matrac s výškou 25 cm Vás zaujme svojou modrou žíhanou penou Cellflex. Ide o komfortnú studenú HR penu so špeciálnymi vlastnosťami. Cellflex je extrémne pružná a dokáže sa ideálne prispôsobiť všetkým detailom ľudského tela. Je mäkšia a poddajnejšia než polyuretánová pena na druhej strane matraca, preto u tohto matraca môžete využiť voľbu dvojej tvrdosti jednotlivých strán. Obe peny sú extrémne priedušné a udržujú jadro matraca vždy suché a odolné voči mikroorganizmom. Dômyselný antidekubitný prierez ložných plôch matraca vyhovuje aj osobám dlhodobo pripútaným na lôžko, pretože sa ideálne tvaruje podľa každej polohy ležiaceho tela a zabraňuje vzniku preležanín. Celková výška matraca cca 25 cm.

bezplatne 1x vankúš Lukáš

Ariela
cena od 261 € vrátane DPH

Vysoko komfortný matrac so špeciálnou studenou HR penou Cellflex. Pórovitosť tejto peny zaručuje perfektnú cirkuláciu vzduchu, takže jadro matraca je vždy suché a nepriestupné pre mikroorganizmy. Má dokonalú tvárnosť a dokáže sa tak prispôsobiť všetkým krivkám ľudského tela.  Ďalšie 2 vrstvy matraca sú zo studenej HR peny s odlišnou objemovou hmotnosťou. Vrchná fialová studená bio pena je pre väčší komfort priečne aj pozdĺžne prerezaná, v exponovaných miestach zmäkčená. Ďalšia vrstva extrémne priedušnej studenej HR peny má antibakteriálnu úpravu, takže ju ocenia aj alergici.
Celková výška matraca cca 22 cm.

bezplatne 1x vankúš Lukáš

Borneo
cena od 277 € vrátane DPH

Hlavnou prednosťou tohto matraca je dokonalá vzdušnosť vďaka antidekubitnej modrej chladivej vrstve so špeciálnym priečnym a pozdĺžnym prierezom. Táto pamäťová pena ArcticFoam obohatená o geneticky neupravený sójový olej Vám zabezpečí optimálnu reguláciu teploty počas spánku. Ďalšou vrstvou je extrémne priedušná studená/HR pena s antibakteriálnou úpravou. Nevytvára protitlak voči kĺbom a poskytuje dokonalú oporu chrbtice. Tvrdšou stranou matraca je veľmi príjemná studená HR pena s atraktívnym prierezom do štvorcov, ktoré sú navyše v oblasti ramien poddajnejšie a lepšie sa prispôsobujú ľudskému telu pri spaní na boku.
Celková výška matraca cca 22 cm.

ArcticFoam
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Pantera
cena od 355 € vrátane DPH

Luxusný matrac s voľbou dvojej tvrdosti, kde mäkšiu stranu tvorí kvalitná studená HR pena spoločne so špeciálnou penou PanterFoam, v ktorej sa spájajú výhody pridaného latexu aj studenej HR peny, ako sú výnimočná elasticita, priedušnosť, vďaka ktorej sa rýchlo odvetráva absorbovaná vlhkosť, a tiež dlhá životnosť. Dobrá ventilácia zaistí pocit čistoty a sviežosti. Druhú stranu matraca tvorí odolná polyuretánová pena so skvelými ortopedickými vlastnosťami.
Celková výška matraca cca 21 cm.

MediFoam
PanterFoam

Radmila
cena od 198 € vrátane DPH

Tento pevný sendvičový matrac znesie vysoké zaťaženie, a to až do hmotnosti 160 kg. Stred jadra je tvorený platňou spájaného polyuretánu vo výške 7 cm. Nosné vrstvy z dvoch elastických vysoko kvalitných pien MediFoam sú podložené vrstvou kokosového vlákna, ktoré napomáha spevneniu a prevzdušneniu matraca. Nosné vrstvy sú ideálne odľahčené špeciálnym pozdĺžnym a priečnym prierezom zaručujúcim optimálne pohodlie pre každú časť tela. Tento matrac je vhodný len pre nepolohovacie rošty.
Celková výška matraca cca 23 cm.

Slovenčina translation unavailable for Nosnost 160 kg.
MediFoam
CONFIDENCE IN TEXTILES
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Agnes
cena od 215 € vrátane DPH

Matrac je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí preferujú tvrdšie spanie. Profilované jadro s priečnymi otvormi z tvrdenej peny MediFoam zabezpečuje celkovú vzdušnosť matraca. V dvoch miestach sú do týchto otvorov vsadené výstuže, vďaka ktorým je matrac pevnejší v oblasti bedier. Tvrdšia strana matraca je tvorená priedušnou vrstvou kokosového vlákna vo výške 3 cm. Mäkšia strana nižšou vrstvou kokosu a špeciálnou studenou HR penou PanterFoam. V tejto luxusnej pene sa spájajú výhody pridaného latexu a studenej HR peny, a to excelentná pružnosť, výborná ventilácia vďaka otvorenej bunkovej štruktúre a samozrejme dlhá životnosť. Matrac Agnes je vhodný len pre nepolohovacie rošty.
Celková výška matraca cca 19 cm.

CONFIDENCE IN TEXTILES
PanterFoam

Salma
cena od 186 € vrátane DPH

Klasický pružinový matrac, ktorého tvrdšia nosná vrstva je tvorená 3 cm extra priedušného kokosového vlákna. Druhá strana zabezpečuje dokonalé odvetranie vďaka nižšej vrstve kokosu v kombinácii so špeciálnou studenou HR penou PanterFoam. V  tejto luxusnej pene sa spájajú výhody pridaného latexu a studenej HR peny, a to excelentná pružnosť, výborná ventilácia vďaka otvorenej bunkovej štruktúre a  samozrejme dlhá životnosť. Celý matrac je priedušný a  hodný vďaka týmto unikátnym materiálom aj na pevný podklad. Odporúčame ho pre nepolohovacie rošty.
Celková výška matraca cca 19 cm.

MEDICALY TESTED
CONFIDENCE IN TEXTILES

Lumír
cena 55 € vrátane DPH

Klasický vankúš s pamäťovým efektom, ktorý je vďaka svojmu tvaru ideálny pre všetky polohy tela počas spánku. Jadro vankúša tvorí viscoelastická pamäťová pena s prieduchmi, vďaka ktorým je vankúš vzdušný a zároveň poskytuje dostatočnú oporu a odľahčuje zaťaženie krčných a šijových svalov.
Rozmery: 66 x 42 x 12 cm.


Luděk
cena od 55 Kč včetně DPH

Anatomicky tvarovaný vankúš z obľúbenej viscoelastickej peny s prieduchmi, vďaka ktorým je vankúš vzdušný a zároveň poskytuje dostatočnú oporu a odľahčuje zaťaženie krčných a šijových svalov.
Rozmery: 65,5 x 34 x 10,5/5,7/7,2


Andrea
cena od 484 € vrátane DPH

Luxusná masívna posteľ vyrobená z priebežného buku, ktorý zaisťuje celistvý vzhľad dreva. K výnimočnosti tejto kvalitnej postele prispieva zaoblenie hrán a jej zvýšená plocha na ležanie vo výške 50 cm s niekoľkými možnosťami nastavenia výšky matraca od podlahy. Charakteristický moderný dizajnový vzhľad jej dodáva obdĺžnikový otvor v čele postele.

Vyhotovenie........................buk, priebežná lamela
Ložná plocha................200 x 180, 200 x 160 cm
Vonkajšie rozmery...................206 x 186 x 96 cm
Výška čela pri hlave......................................96 cm
Výška bočníc.................................................50 cm
Výška uloženia roštu od podlahy-35; 37,5; 40 cm
Povrchová úprava..............................................olej

V cene nie je matrac a lamelový rošt.