Marina | DŘEVOČAL

Marina

Marina

Marina

Luxusný matrac s voľbou dvojej tvrdosti. Jadro matraca tvorí profilovaná studená HR pena (40 kg/m³) spoločne s penou MediFoam (35 kg/m³). Ložné plochy tvoria dve peny. Pena PanterFoam (50 kg/m³) šedej farby, s vysokou elasticitou a tvarovou stálosťou, a pena PanterFoam Nautic (50 kg/m³) modrej farby. Táto pena modrej farby má navyše antibakteriálnu úpravu, vďaka ktorej je odolná voči baktériám a roztočom. Dobrá ventilácia zaistí pocit čistoty a sviežosti. Je vhodná na všetky typy roštov.

MediFoam

PanterFoam Nautic

Studená pena PanterFoam Nautic je vyvinutá špeciálne pre maximálne komfortné matrace. Vďaka vysokej hustote (50 kg/m3) je nadštandardne odolná a trvanlivá. Zaručuje stálu kvalitu po mnoho rokov. Je veľmi elastická a pohodlná, ponúka dokonalú podporu celého tela. Vďaka špeciálnej technológii výroby sú jej bunky otvorené a tým pádom veľmi vzdušné. Táto vlastnosť je pre výrobu matracov zásadná. Vzduch môže voľne cirkulovať a v matraci nezostáva vlhkosť, ktorá je živnou pôdou pre baktérie a plesne.
Okrem týchto vlastností má pena PanterFoam Nautic ešte jednu výhodu. Má špeciálnu antibakteriálnu úpravu, vďaka ktorej je odolná proti baktériám a roztočom. Jej kresba pripomína modré odtiene mora. Je práve tak čistá a vyhovuje ekologickým požiadavkám a prísnym smerniciam požiarnej odolnosti.

Marina
Cenník: 
výška vrátane poťahuúplet, Aloe VeraSilverGuard, Lyocell, Medicott, Levandule
195 x 80 x 24541588
195 x 85 x 24541588
200 x 80 x 24541588
200 x 90 x 24541588

Potrebujete poradiť?
Neváhajte a obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme.