Matrace TOP

Atlanta
cena od 216 € vrátane DPH

Luxusný matrac s výškou 25 cm Vás zaujme svojou modrou žíhanou penou Cellflex. Ide o komfortnú studenú HR penu so špeciálnymi vlastnosťami. Cellflex je extrémne pružná a dokáže sa ideálne prispôsobiť všetkým detailom ľudského tela. Je mäkšia a poddajnejšia než polyuretánová pena na druhej strane matraca, preto u tohto matraca môžete využiť voľbu dvojej tvrdosti jednotlivých strán. Obe peny sú extrémne priedušné a udržujú jadro matraca vždy suché a odolné voči mikroorganizmom. Dômyselný antidekubitný prierez ložných plôch matraca vyhovuje aj osobám dlhodobo pripútaným na lôžko, pretože sa ideálne tvaruje podľa každej polohy ležiaceho tela a zabraňuje vzniku preležanín. Celková výška matraca cca 25 cm.

bezplatne 1x vankúš Lukáš

Ariela
cena od 261 € vrátane DPH

Vysoko komfortný matrac so špeciálnou studenou HR penou Cellflex. Pórovitosť tejto peny zaručuje perfektnú cirkuláciu vzduchu, takže jadro matraca je vždy suché a nepriestupné pre mikroorganizmy. Má dokonalú tvárnosť a dokáže sa tak prispôsobiť všetkým krivkám ľudského tela.  Ďalšie 2 vrstvy matraca sú zo studenej HR peny s odlišnou objemovou hmotnosťou. Vrchná fialová studená bio pena je pre väčší komfort priečne aj pozdĺžne prerezaná, v exponovaných miestach zmäkčená. Ďalšia vrstva extrémne priedušnej studenej HR peny má antibakteriálnu úpravu, takže ju ocenia aj alergici.
Celková výška matraca cca 22 cm.

bezplatne 1x vankúš Lukáš

Borneo
cena od 277 € vrátane DPH

Hlavnou prednosťou tohto matraca je dokonalá vzdušnosť vďaka antidekubitnej modrej chladivej vrstve so špeciálnym priečnym a pozdĺžnym prierezom. Táto pamäťová pena ArcticFoam obohatená o geneticky neupravený sójový olej Vám zabezpečí optimálnu reguláciu teploty počas spánku. Ďalšou vrstvou je extrémne priedušná studená/HR pena s antibakteriálnou úpravou. Nevytvára protitlak voči kĺbom a poskytuje dokonalú oporu chrbtice. Tvrdšou stranou matraca je veľmi príjemná studená HR pena s atraktívnym prierezom do štvorcov, ktoré sú navyše v oblasti ramien poddajnejšie a lepšie sa prispôsobujú ľudskému telu pri spaní na boku.
Celková výška matraca cca 22 cm.

ArcticFoam
bezplatne 1x vankúš Lukáš

Elba
cena od 227 € vrátane DPH

V tomto matraci sa snúbi unikátne vlastnosti špeciálnych materiálov. Oranžová plocha je vyrobená z lenivej peny, ktorá obsahuje extrakt zo sóje. Je tvarovaná do masážnych vlniek a dokonale kopíruje nerovnosti tela. Zelenú plochu tvorí studená/HR bio pena s prídavkom Aloe Vera, ktoré má priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Jadro matraca tvoria elastické peny MediFoam. Tento matrac Vás zaujme svojím unikátnym spojením mäkšej a tvrdšej strany, môžete si tak kedykoľvek zvoliť tuhosť lôžka.
Klinicky testované.
Nosnosť do 130 kg.
Celková výška matraca cca 19 cm.

MediFoam

Korfu
cena od 175 € vrátane DPH

Jadro matraca je tvorené kombináciou dosiek dvoch elastických pien MediFoam s odlišnou tuhosťou. Stred jadra tvoria priečne prieduchy, ktoré zaisťujú prevzdušnenie matraca. Nosné vrstvy sú obojstranne tvorené zo studenej/HR bio peny s prímesou oleja z ricínu obyčajného v rôznych tuhostiach, tvarované do masážnych výčnelkov v siedmich zónach. Matrac je vhodné položiť na pevný alebo polohovací lamelový rošt.
Celková výška matraca je cca 19 cm.

MediFoam

Monaco
cena od 169 € vrátane DPH

Sedemzónový matrac s výbornými ortopedickými vlastnosťami skladajúci sa z dvoch elastických pien MediFoam. U tohto matraca sa ponúka výber dvojakej tuhosti, pričom výber tej správnej strany záleží len na Vás. Nosnú vrstvu matraca tvoria peny MediFoam tvarované do masážnych nopov, ktoré zabezpečujú dokonalý oddych v priebehu celej noci. Matrac je vhodný pre všetky typy lamelových roštov.
Celková výška matraca cca 19 cm.

MediFoam

Systema Fix
cena od 58 € vrátane DPH

Pevný lamelový rošt
• 28 lamiel uchytených v kaučukových pätkách
• možnosť nastavenia tuhosti
• nosnosť roštu do 120 kg
• iba štandardné rozmery 200 x 90 a 200 x 80 cm

 


Systema Flex
cena od 85 € vrátane DPH

Polohovací lamelový rošt – hlava + nohy
• 28 lamiel uchytených v kaučukových pätkách
• možnosť nastavenia tuhosti
• nosnosť roštu do 120 kg
• iba štandardné rozmery 200 x 90 a 200 x 80 cm


Systema Flex Motor
cena od 222 € vrátane DPH

Polohovací motorový lamelový rošt – hlava + nohy
• 28 lamiel uchytených v kaučukových pätkách
• možnosť nastavenia tuhosti
• polohovanie roštu pomocou 2 motorov
• nezávislé zdvihnutie hlavovej a nožnej časti
• výška 17 cm vrátane motora
• nosnosť roštu do 120 kg
• iba štandardné rozmery 200 x 90 a 200 x 80 cm